Головна

Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Українська державність наприкінці XVII - на початку XVІІI ст ... 4
2. Діяльність гетьмана Івана Скоропадського ... 10
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського"

Реферат "Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Масова культура.    Сюрреалізм у літературі.    Реферати та реферування.    Політичні відмінності регіонів України.    Релігія як особливий об'єкт пізнання.    Розвиток соціологічної думки в Україні на сучасному етапі.    Природа як об'єкт філософського аналізу.    Іридодіагностика.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями

Теоретичні засади дослідження особливостей роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Нормативно-правові засади діяльності соціального педагога установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Психолого-медико-педагогічна реабілітація. Практика роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Моделі соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями. Заходи з педагогічної реабілітації дітей-інвалідів. Перший етап: педагогічна діагностика. Другий етап: педагогічна корекція. Третій етап: Результати педагогічної реабілітації. Умови процесу соціалізації дітей із функціональними обмеженнями, вихованців резидентних установ.