Головна

Дефектологічний аспект генетики

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Генетичні синдроми з неясним типом спадкоємства ... 4
2. Розумова відсталість при спадкових дефектах обміну ... 7
3. Моногенно успадковані синдроми ... 9
4. Синдроми, зумовлені хромосомною аберацією ... 10
5. Спадкові форми розумової відсталості. Синдроми з множинними вродженими аномаліями ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Дефектологічний аспект генетики"

Реферат "Дефектологічний аспект генетики" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Дефектологічний аспект генетики", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі.    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Точковий масаж.    Актуальні проблеми міжнародних відносин Словенії.    Екологічний аудит і "зелені" технології.    Природний фактор в етнокультурі українського народу.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.    Техніка і технологічне ведення переговорів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Країнознавча характеристика словенії

Загальні відомості. Географічне положення. Природні умови і ресурси. Населення. Історичні особливості розвитку країни. Загальна характеристика господарства. Галузева структура господарства. Зовнішньоекономічні зв'язки країни. Внутрішні відмінності. Зовнішні зв'язки з Україною. Регіональне транскордонне співробітництво. Проблеми і перспективи розвитку країни.