Головна

Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Вплив електромагнітних полів на організм людини (ЕМП) ... 5
2. Джерела електромагнітного забруднення та захист від нього ... 9
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту"

Реферат "Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Екологічні проблеми охорони ґрунтового покриву.    Правова охорона вод в Україні.    Екологічний туризм.    Гідність як надособистісна вартість.    Зовнішня і колоніальна політика Великобританії в кінці ХІХ на поч. ХХ ст..    Українські політичні сили напередодні Першої Світової війни.    Еквівалентність у перекладі. Типи еквівалентності.    Мова законодавства.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Французька революція у творчості віктора гюго

Життя і рання творчість Віктора Гюго. Сторінками життя Віктора Гюго. Рання творчість Віктора Гюго. Демократичні погляди В.Гюго. Формування демократичних поглядів В.Гюго. Творчість В.Гюго в період 20-40 років. Позиція В.Гюго щодо перевороту Наполеона Малого. "Собор Паризької богоматері" - один із найвищих досягнень французького історичного роману доби романтизму. Літературна спадщина В.Гюго - невід'ємна частина демократичної культури людства.