Головна

Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. Поняття та основні види форм організації навчання ... 4
2. Дидактичні вимоги до уроку як основної форми організації навчання ... 9
2.1. Загальні засади проведення уроку ... 9
2.2. Елементи уроку ... 9
2.3. Взаємозв'язок типу і структури уроку ... 11
2.4. Нестандартні уроки ... 13
2.5. Форми роботи на уроці ... 16
2.6. Дисципліна на уроці ... 18
2.7. Основні вимоги до уроку ... 19
Висновки ... 23
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання"

Реферат "Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вправи на розтягування для особливих груп населення.    Профілактика перевтоми.    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.    Види потреб людини.    Неметалічні корисні копалини.    Готельне господарство Волинської області.    Ділове спілкування як науково-практична проблема управління.    Культура лінійно-стрічкової кераміки.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Відеопідсистема

Відеопідсистема і шляхи збільшення її продуктивності. Відеоадаптери. Будова, принцип організації, функціонування. Тестування, настройка. Монітори. Параметри монітора. Настройка монітора. Управління енергоспоживанням. Ергономічні характеристики. Особливості плоских дисплеїв.