Головна

Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Характер праці у сфері туризму ... 4
2. Забезпечення трудовими ресурсами ... 4
3. Кількісна характеристика трудових ресурсів ... 8
2. Кадрова політика і мистецтво управління підприємством ... 10
2.1. Основи кадрової політики підприємства ... 10
2.2. Класифікація кадрової політики підприємства ... 14
2.3. Чинники стратегії та політики менеджменту персоналу ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства"

Реферат "Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    "Нікомахова етика" Аристотеля.    Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі.    Рух опору у Франції в 1943-1945 роках.    Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки.    Проблемна ситуація.    Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Суїцид неповнолітніх

Теоретичні засади дослідження дитячого суїциду. Поняття психологічної кризи і суїциду в підлітковому віці. Теорії суїциду. Характеристика підліткового суїциду. Загальні риси самогубств. Причина і чинники підліткового суїциду. Поведінка оточуючих при суїцидальній поведінці. Емпіричне дослідження. Характеристика методики дослідження. Характеристика вибірки. Аналіз результатів.