Головна

Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Передумови українського культурно-раціонального відродження ХІХ поч. ХХ ст. і його особливості ... 3
2. Основні риси українського культурно-раціонального відродження першої половини ХІХ ст ... 5
3. Основні риси українського культурно-раціонального відродження другої половини ХІХ ст ... 11
4. Основні риси українського культурно-раціонального відродження початку ХХ ст ... 16
Висновки ... 20
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні"

Реферат "Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Умовивід.    Конституційні основи розвитку політичної системи України.    Українська ідея І. Франка.    Суддя в кримінальному процесі.    Соціальні механізми регуляції девіантної поведінки в українському суспільстві.    Філософія марксизму.    Основні принципи лікувального характеру.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Емпірична соціологія

Розвиток емпіричних досліджень у протосоціологічний період. Основні напрямки і школи емпіричної соціології та їх значення для вивчення соціальних процесів. Етапи розвитку емпіричної соціології. Особливості емпіричних досліджень індустріальної соціології. Примус до праці. Доктрина "людських стосунків". Соціометрія (мікросоціологія) та групова динаміка. Синтез "класичної школи менеджменту" з доктриною "людських стосунків". Проблеми мотивації поведінки людини. Інші напрямки емпіричної соціології та їх значення для вивчення соціальних процесів. Структурний функціоналізм. Концепція соціального обміну. Теорія символічного інтеракціонізму.