Головна

Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст.

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Суспільна опіка на територіях підросійської України ... 4
2. Соціальна допомога в Галичині (на західноукраїнських землях) ... 9
3. Приватна благодійність в Україні. Філантропічна діяльність Андрея Шептицького ... 14
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст."

Реферат "Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Повна характеристика сейсмоактивних зон.    Трансформаційні процеси в економіці країн Балтії в умовах інтеграції до ЄС.    Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України.    Загальна характеристика автохтонних американських культур.    Формування цін сільського туризму в Україні.    Українська національна революція середини 17 ст..    Рух опору в Італії у 1943-1945 роках.    Стилі художньої культури (бароко, класицизм).   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Азбучні вірші ХІ-ХVІІІ ст.

Абетка слов'янських духовних джерел. Особливості азбучних віршів XI-XVIII ст. "Азбучна молитва" як один з перших віршованих творів старослов'янської літератури. "Азбучна молитва" Костянтина Преславського.