Головна

Ділове спілкування як науково-практична проблема управління

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Етика й культура спілкування в управлінні на сучасному етапі ... 4
2. Ділове спілкування і проблеми управління ... 6
3. Сучасні вимоги до керівника (менеджера) ... 11
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ділове спілкування як науково-практична проблема управління"

Реферат "Ділове спілкування як науково-практична проблема управління" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ділове спілкування як науково-практична проблема управління", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Держава і право стародавньої Азії.    Спроби оновлення радянської політичної системи в роки "перебудови".    Світова культура 20 століття.    Проблемна ситуація.    Конституційні основи розвитку політичної системи України.    Функції опитування громадської думки.    Історія соціології.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лідерство в молодшому шкільному віці

Теоретичні засади вивчення особливостей прояву лідерських якостей в молодшому шкільному віці. Загальна характеристика особистості молодшого школяра. Особливості особистості та її потреб. Самосвідомість і самооцінка в молодшому шкільному віці. Лідерство у середовищі молодших школярів як наукова проблема. Обдарованість дітей як фактор прояву в них лідерських якостей. Інтелект як чинник соціальної обдарованості. Прояв лідерських здібностей в учбово-пізнавальній діяльності у обдарованих молодших школярів. Емпіричне дослідження особливостей прояву лідерських якостей в молодшому шкільному віці.