Головна

Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Види санаторно-курортних установ ... 4
2. Особливості санаторного лікування і режиму ... 5
3. Штатні нормативи і основні вимоги до планування санаторіїв ... 9
4. Дитячі санаторії ... 10
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах"

Реферат "Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політика держави в області соціального захисту дітей з відхиленнями в розвитку.    Національний олімпійський комітет.    Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі.    Курорти центральної частини України.    Забруднення середовища.    Пакистан.    Збагачення ґрунту черв'яками.    Латинська Америка.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив кліматичних факторів на організм людини

Теоретичні засади дослідження впливу кліматичних факторів на організм людини. Місце людини в біосфері. Поняття середовища. Поняття клімату. Зв'язок внутрішнього середовища людини з навколишнім середовищем, поняття про гомеостаз. Поняття та значення кліматичних факторів. Промениста енергія. Температура. Освітлюваність. Відносна вологість і опади. Екологічна класифікація кліматів. Поняття про мега-, мезо- і мікроклімат. Особливості впливу клімату на організм людини. Людина і метеорологія. Вплив клімату на людину. Клімат і захворювання людей. Сезонні захворювання. Вплив температури. Адаптація людини до кліматичних умов.