Головна

Екологічне право України

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Предмет і поняття екологічного права ... 4
2. Основні принципи і завдання екологічного права ... 6
3. Джерела екологічного права ... 10
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологічне право України"

Реферат "Екологічне право України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологічне право України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Екологія харчування.    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.    Любительські промисли.    Етикет ділових прийомів.    Культура лінійно-стрічкової кераміки.    Виникнення i поширення письменності у давніх русичiв.    Літературний доробок "неокласиків".    Докази у наукових дослідженнях.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Застаріла лексика зі стилістичного погляду

Теоретичні засади дослідження застарілої лексики. Поняття застарілої лексики. Стилістичні властивості застарілої лексики. Старослов'янізми. Практика використання застарілої лексики в художніх текстах. Архаїзми та старослов'янізми і їх моделююча роль у експресіоністичній стильовій структурі "Палімпсестів" В.Стуса. Стилістичний потенціал хронологічно маркованої лексики в українських історичних романах. Застарілі слова та неологізми в складі комп'ютерного сленгу.