Головна

Екологічний аудит і "зелені" технології

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття екологічного аудиту ... 4
2. Права та обов'язки суб'єктів екологічного аудиту ... 7
3. Порядок проведення екологічного аудиту та організації еколого-аудиторської діяльності ... 8
4. Екологізація виробництва і "зелені" технології ... 11
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологічний аудит і "зелені" технології"

Реферат "Екологічний аудит і "зелені" технології" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологічний аудит і "зелені" технології", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Економічний механізм природокористування та фінансування природокористуючої діяльності.    Радіаційні чинники забруднення.    Методика розробки туристичного маршруту.    Етичні категорії добра і зла.    Московські статті 1665 р. І. Брюховецького.    Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва.    Мистецький світ О. Довженка.    Порядок захисту кандидатської дисертації.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Конфесійна лексика українського православ'я

Теоретичні аспекти дослідження конфесійної лексики українського православ'я. Поняття релігійного дискурсу. Поняття стилю мови і мовлення. Конфесійний стиль і конфесійна лексика. Характеристика конфесійної лексики українського православ'я. Загальна характеристика конфесійної лексики. Храм, його зовнішній вигляд, внутрішні атрибути, церковне начиння. Церковні служби та їх складові. Святі таїнства. Релігійні книги. Характеристика стилістичних особливостей української православної конфесійної лексики.