Головна

Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Транспортні аварії (катастрофи) ... 4
2. Радіаційно небезпечні об'єкти ... 5
3. Хімічно небезпечні об'єкти ... 8
4. Пожежо- та вибухонебезпечні об'єкти ... 10
5. Об'єкти комунального господарства ... 13
6. Гідродинамічні аварії ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях"

Реферат "Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Економіка Німеччини.    Екологія водних ресурсів.    Природний фактор в етнокультурі українського народу.    Любительські промисли.    Етичні категорії добра і зла.    Найдавніші держави Месопотамії.    Історія створення акордеона.    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Проблематика оповідань грінченка

Свою працю, талант і життя Б. Грінченко присвятив тому, щоб якомога більше українців відвернути від юдиного шляху. Життєвий шлях Б. Грінченка. Борис Грінченко - видатний лексикограф. Борис Грінченко як літературний критик. Проблематика оповідань Бориса Грінченка. Постать Бориса Грінченка в художній і мемуарній літературі.