Головна

Екологічні проблеми України

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Сутність просторових екологічних проблем ... 4
2. Радіаційне забруднення ... 7
3. Екологічні проблеми басейну Дніпра ... 9
4. Екологічний стан в Донецькому та Придніпровському промислових регіонах ... 10
5. Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів ... 12
6. Екологічні проблеми Карпат ... 14
7. Екологічні проблеми Полісся ... 16
8. Екологічні проблеми зрошувального землеробства ... 18
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологічні проблеми України"

Реферат "Екологічні проблеми України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологічні проблеми України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Європейське транскордонне співробітництво.    Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми.    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.    Методика розробки туристичного маршруту.    Етнічне, національне, загальнолюдське в мистецтві.    Операція "Вісла" та її наслідки.    Києво-Могилянська академія.    Роман-антиутопія ХХ ст..   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Рання творчість максима рильського

Мистецький шлях М.Т. Рильського. Ранній період життя М.Т. Рильського. Війна і повоєнні роки. Останні роки життя М.Т. Рильського. Здобутки та невдачі ранньої творчості М.Т. Рильського. Збірка "На білих островах". Книжка лірики "Під осінніми зорями". Новий етап в творчості М.Т. Рильського. Ранні новели М.Т. Рильського. Особливий стиль поета.