Головна

Екологія водних ресурсів

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Основні види забруднення водних ресурсів ... 3
2. Екологічний стан водойм України ... 6
2.1. Екологічні проблеми Азовського моря ... 9
2.2. Водні басейни і радіація ... 11
3. Поведінка забруднень у водоймах та вплив їх на життєдіяльність організмів і здоров'я людей ... 12
3.1. Самоочищення води ... 12
3.2. Евтрофікація водойм ... 14
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологія водних ресурсів"

Реферат "Екологія водних ресурсів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологія водних ресурсів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами.    Специфіка сільськогосподарського забруднення природного середовища.    Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму.    Невербальне спілкування в суперечці.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Києво-Могилянська академія.    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.    Соціальна відповідальність вченого.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Стилістичні властивості груп слів за значенням (синоніми, омоніми, антоніми і пароніми)

Теоретичні засади дослідження стилістичних властивостей груп слів за значенням (омонімів, синонімів, антонімів і паронімів). Стилістичні можливості омонімії. Паронімія як стилістичний засіб і як вада тексту. Використання синонімії в різних стилях мови. Стилістичне використання антонімів. Особливості використання груп слів за значенням у художніх текстах. Дієслівна синоніміка в прозових творах Івана Багряного. Стилістичні функції паронімії у поезії Ліни Костенко.