Головна

Екологія в авіаційній сфері

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Методи і засоби зниження авіаційного шуму ... 4
2. Електромагнітне забруднення навколишнього середовища ... 9
Висновки ... 12
Літературa ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологія в авіаційній сфері"

Реферат "Екологія в авіаційній сфері" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологія в авіаційній сфері", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Енергозбереження. Альтернативні технології.    Світові екологічні кризи.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.    Зв'язок юридичної етики з іншими науками.    Операція "Вісла" та її наслідки.    Історія створення акордеона.    Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського.    Система підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Стилістична трансформація фразеологізмів на прикладі мови змі

Фразеологізми в українській мові та їх властивості. Фразеологізми як особливий вид лексики. Фразеологія та її стилістичні можливості. Класифікація фразеологізмів. Синтаксико-фразеологічний спосіб фраземної деривації. Фразеологізми у засобах масової інформації. Стилістична трансформація. Особливості мови періодичних видань. Варіанти фразеологізмів у журналістському творі. "Блатні" фразеологізми в українських ЗМІ.