Головна

Екологія харчування

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Харчування людини і нормування якості харчових продуктів ... 4
1.1. Вода і харчові продукти ... 4
1.2. Забруднення харчової сировини й продуктів ... 5
1.3. Критерії якості та ГДК харчових продуктів ... 6
2. Вплив забруднювальних речовин на організм людини ... 7
3. Екологічно безпечні продукти харчування ... 8
3.1. Профілактика радіоактивного забруднення харчових продуктів ... 10
4. Раціональне харчування ... 11
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологія харчування"

Реферат "Екологія харчування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологія харчування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Загальне поняття про тип лісу.    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Організація перевезення туристів залізничним транспортом.    Стратегія ведення переговорів.    Писемність та література стародавнього Китаю.    Культура давньої Греції.    Сучасна фантастична література.    Адміністративно-територіальна реформа України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Штампи, кліше, стандарти в українській мові

Теоретичні аспекти дослідження мовних штампів, кліше, стандартів. Поняття мовних кліше, штампи, складених найменувань. Офіційно-діловий стиль як уособлення мовних стандартів. Аналіз застосування штампів, кліше, стандартів. Сприйняття газетних стереотипів у історичному аспекті. Штампи в газетній періодиці для дітей. Сучасний український політичний дискурс: формування нового стилістичного канону. Стійкі словосполучення в складі комп'ютерного сленгу.