Головна

Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Навколишнє середовище і здоров'я людей ... 4
2. Негативний вплив на людство антропогенних порушень біосфери Землі ... 6
3. Урбанізація та її негативні наслідки ... 11
4. Гігієна, медична географія, екологія людини та їхня роль у гармонізації взаємодії і суспільства і природи ... 14
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми"

Реферат "Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини.    Сучасна радіаційна ситуація в Україні.    Організація міжнародного туризму.    Підготовка та проведення ділових зустрічей.    Періодизація історії первісного суспільства.    Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років..    Роман-антиутопія ХХ ст..    Управління науково-дослідницькою діяльністю.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фразеологізми в мові змі

Значення фразеологізмів в українській мові. Фразеологізми як особливий вид лексики. Класифікація фразеологізмів. Фразеологія та її стилістичні можливості. Використання фразеологізмів у засобах масової інформації. Варіанти фразеологізмів у журналістському творі. Поширені помилки висловів-фразеологізмів в українській пресі. "Блатні" фразеологізми в українських ЗМІ.