Головна

Економіка Німеччини

(реферат з географії)

Вступ ... 3
1. Склад території та економіко-географічне положення ... 4
2. Господарська оцінка природних умов і ресурсів ... 4
3. Населення ... 6
4. Загальна характеристика господарства ... 7
5. Промисловість ... 8
6. Сільське господарство ... 11
7. Транспорт ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Економіка Німеччини"

Реферат "Економіка Німеччини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Економіка Німеччини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Гідність як надособистісна вартість.    Євген Коновалець.    Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття.    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Наднаціональність європейських співтовариств.    Політична діяльність та її основні форми.    Неорелігії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Мовна культура вчителя

Теоретичні аспекти дослідження культури мови вчителя-словесника. Поняття про літературну мову. Культура мови і мовна культура. Формування мовної особистості в школі. Мовлення вчителя як засіб педагогічної праці. Мовлення і комунікативна поведінка вчителя. Функції мовлення вчителя у взаємодії з учнями. Умови ефективності професійного мовлення вчителя та значення культури мови. Проблема удосконалення мовної культури вчителя-словесника. Роль учителя у вихованні мовленнєвої культури учнів. Шляхи вдосконалення мовлення майбутнього вчителя-словесника.