Головна

Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Ставлення до недоумкуватих в давнину і Середні віки ... 4
2. Вплив великої французької буржуазної революції на ставлення суспільства до недоумкуватих ... 7
3. Активізація суспільної допомоги недоумкуватим і розвиток вчення про недоумство в другій половині xix-початку xx століття ... 10
4. Розвиток цілей і завдань суспільної допомоги недоумкуватим ... 14
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку"

Реферат "Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Пожежі, аварії та вибухи.    Туристичні ресурси Новгорода-Сіверського.    Ландшафтний заповідник "Прип'ять-Стохід".    Латинська Америка.    Характеристика законодавства України про туризм.    Аграрна політика Центральної Ради.    Рух опору у Франції в 1943-1945 роках.    Сучасна українська культура.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Байкарська спадщина Красіцкого

Байка як жанр літератури. Байка як жанр української літератури доби Просвітництва. Теоретичні аспекти процесу формування системи жанрів української літератури доби Просвітництва. Байка як жанр літератури просвітницького реалізму. Байкарська спадщина І. Красіцького.