Головна

Етапи історичного розвитку партій

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Партії як аристократичні угрупування ... 5
2. Партії як політичні клуби ... 7
3. Масові політичні партії ... 9
3.1. Європейські політичні партії ... 10
3.2. Американські політичні партії ... 16
3.3. Політичні партії та соціальні трансформації ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етапи історичного розвитку партій"

Реферат "Етапи історичного розвитку партій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етапи історичного розвитку партій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Релігії Стародавньої Греції та Риму.    Поняття суспільства в соціології. Типи суспільств.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.    Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту.    Фізіологія збудливих тканин.    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.    Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Основні райони проведення самодіяльних туристських походів в Україні

Класифікація туристських походів. Поняття і значення самодіяльного туризму. Основні види самодіяльного туризму. Туристичні ресурси та їх роль у розвитку туризму. Основні райони самодіяльного туризму в Україні. Карпатський район самодіяльного туризму. Дніпровсько-Дністровський туристичний район. Кримсько-Одесько-Азовський туристичний регіон. Особливості районів самодіяльного туризму відповідно до його видів. Основні райони пішохідного туризму. Райони водного туризму. Райони лижного туризму. Райони вело- і автотуризму. Райони спелеотуризму.