Головна

Етика туризму

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Головні етичні категорії та їх значення. Виникнення туристичної етики ... 4
2. Антропоцентрична та екологічна парадигми в етичній науці та їх зв'язок з туризмом ... 5
3. Загальні засади туристичної етики ... 6
4. Етична межа туризму в статусі добра і блага ... 7
5. Всесвітній кодекс етики туризму ... 8
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етика туризму"

Реферат "Етика туризму" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етика туризму", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Взаємовплив видів сучасного мистецтва.    Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний.    Спроби оновлення радянської політичної системи в роки "перебудови".    Світоглядна та антропологічна концепції українського романтизму.    Спростування та його види.    Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика рівня розвитку уяви молодшого школяра

Теоретичні аспекти діагностики рівня розвитку уяви молодшого школяра. Поняття про уяву. Фізіологічне підґрунтя уяви. Уява і органічні процеси. Процес створення образів уяви. Різновиди уяви. Особливості уяви молодших школярів та методи її дослідження. Загальна психологічна характеристика ситуації розвитку молодшого школяра. Особливості розвитку уяви молодших школярів. Методи діагностики рівня розвитку уяви молодшого школяра. Експериментальне вивчення рівня розвитку уяви молодшого школяра. Опис методики дослідження. Аналіз отриманих результатів.