Головна

Етикет ділових прийомів

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Загальні положення організації ділових прийомів ... 4
2. Організація і проведення прийомів з розміщенням ... 7
3. "Шведський стіл" ... 11
4. "Фуршет" ... 12
5. Інші види прийомів ... 13
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етикет ділових прийомів"

Реферат "Етикет ділових прийомів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етикет ділових прийомів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Найдавніші держави Месопотамії.    Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.).    Дитинство і юність Шевченка.    Роль Криму в геостратегії України.    Політична діяльність та її основні форми.    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Особливості соціологічного знання, рівні його формування.    Досвід свідомості як предмет філософського дослідження.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Професійна психологія особистості

Професійне самовизначення особистості. Особливості професійного самовизначення особистості. Особливості вивчення психологічних механізмів процесу самовизначення. Професійна психологія особистості. Наукове обґрунтування проблеми професійної психології особистості. Особистість професіонала. Фактори вибору професії. Проблема вибору професії. Оцінка престижності професій старшокласниками.