Головна

Етнографічна характеристика полінезійців

(реферат з етнографії)

Вступ ... 3
1. Техніка і господарство жителів Океанії ... 4
2. Заселення Полінезії і походження полінезійців ... 7
3. Техніка і господарство полінезійців ... 8
4. Суспільні відносини і релігія полінезійців ... 11
5. Полінезійські мови ... 12
Висновки ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етнографічна характеристика полінезійців"

Реферат "Етнографічна характеристика полінезійців" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етнографічна характеристика полінезійців", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Демографічні передумови розміщення продуктивних сил.    Характеристика законодавства України про туризм.    Функції української держави в інформаційній сфері.    Причини і наслідки розпаду Київської Русі.    Міфологія в системі культурної регуляції.    Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань.    Жіночі громадські організації в Україні та їх вплив на політичні процеси у державі.    Функції опитування громадської думки.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Використання лінгвістичних ігор на уроках рідної мови у 6-му класі

Критичний огляд літератури. Мета і завдання курсової роботи. Використання лінгвістичних ігор на уроках рідної мови у 6-му класі. Гра серед методів формування пізнавальних інтересів учнів. Практика застосування лінгвістичних ігор на уроках мови в 6-му класі. Значення колективізму в сучасних школах. Основні теоретичні засади проведення колективної лінгвістичної гри. Організаційні питання проведення лінгвістичної колективної гри на уроці української мови у шостому класі. Хід колективного уроку-гри. Зразок лінгвістичної гри для проведення уроків мови у 6-му класі.