Головна

Життя і діяльність П'єра де Кубертена

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
Утворення Міжнародного олімпійського комітету ... 4
Олімпійські ігри до першої світової війни ... 6
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Життя і діяльність П'єра де Кубертена"

Реферат "Життя і діяльність П'єра де Кубертена" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Життя і діяльність П'єра де Кубертена", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Фізіологія клітини.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Масонськi ложi та соцiальна практика.    Національний олімпійський комітет.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.    Мета і завдання безпеки життєдіяльності.    Туристичні ресурси Новгорода-Сіверського.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Карта як вид видання

Теоретичні аспекти дослідження карти як виду видання. Карти та їх властивості. Класифікація карт. Географічні атласи та їх класифікація. Суть та структура регіональних екологічних атласів. Характеристика карти як документу і видання. Загальна характеристика картографічних видань. Картографічні знаки. Атлас як картографічне видання. Електронні карти й атласи. Віртуальні атласи. Програма підготовки і видання Національного атласу України.