Головна

Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Наземний транспорт як джерело забруднення ... 4
2. Забруднення атмосфери авіацією і ракетоносіями ... 7
Висновок ... 10
Література ... 11

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами"

Реферат "Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Збагачення ґрунту черв'яками.    Хімічний склад атмосфери.    Спортивний пішохідний туризм.    Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій.    Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р..    Культура України у другій половині 17 століття.    Закон виключеного третього та несуперечності.    Вплив церкви на політичні події в Україні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Походження прізвищ людей

Теоретико-методологічні проблеми дослідження прізвищ на сучасному етапі. Історія та сучасні проблемні питання дослідження власних імен людей. Основні елементи походження українських прізвищ. Деякі особливості утворення прізвищ людей у різних регіонах України. Особливості походження прізвищ Придністров'я. Праслов'янська і давньоруська лексика в українських лемківських говорах (на матеріалі прізвищ лемків XVIII ст.). Етимологія деяких українських прізвищ.