Головна

Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини

(реферат з екології)

1. Джерела забруднення ... 3
1.1. Стаціонарні джерела ... 3
1.2. Нестаціонарні джерела ... 5
2. Вплив свинцю на здоров'я населення ... 5
2.1. Шляхи надходження свинцю в організм людини ... 5
2.2. Групи підвищеного ризику дії свинцю серед населення ... 7
2.2.1. Доросле населення ... 7
2.2.2. Свинець і здоров'я дітей ... 8
Література ... 11

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини"

Реферат "Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Історія становлення рекреаційного природокористування.    Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики.    Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів.    Історія друкарства в Україні.    Політичний портрет Е.Г. Макміллана.    Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво).    Індуктивний умовивід.    Джон Локк - родоначальник теоретичної системи класичного лібералізму.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Росіянізми в мові змі

Росіянізми в телевізійному мовленні і у текстах періодичних видань та журнальному тексті. Лексичні росіянізми. Вживання повнозначного російського слова замість українського. "Приховані" лексичні росіянізми. Граматичні росіянізми. Морфологічний рівень. Синтаксичний рівень.