Головна

Загальна характеристика автохтонних американських культур

(реферат з етнографії)

Вступ ... 3
1. Етногенез і етнічна історія автохтонних американських культур ... 3
2. Основні характеристики американських автохтонних культур ... 6
2.1. Арктичні мисливці і рибалки ... 6
2.2. Племена лісових мисливців ... 6
2.3. Збирачі і мисливці Каліфорнії ... 7
2.4. Мисливські племена степових областей Америки ... 7
2.6. Індійці Північно-західного побережжя ... 9
2.7. Вогнеземельці ... 9
2.8. Землеробські племена ... 9
3. Державні утворення в Центральній і Південній Америці ... 11
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Загальна характеристика автохтонних американських культур"

Реферат "Загальна характеристика автохтонних американських культур" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Загальна характеристика автохтонних американських культур", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Західний економічний район.    Бібліографія, її суспільна роль.    Українська національна революція середини 17 ст..    Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст..    Модернізм як специфічний культурний феномен хх століття (авангардизм, сюрреалізм, абстракціонізм, кубізм, дадаїзм, футуризм).    Метод аналогії в науці.    Конституційні основи розвитку політичної системи України.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив сімейного виховання на дитину

Теоретико-методологiчнi засади впливу сімейного середовища на дитину. Батьківський приклад як елемент сімейного впливу. Основні помилки сімейного виховання. Батьківська любов як елемент сімейного виховання. Виховний діалог. Прийняття. Незалежність дитини. Основні проблеми сімейного виховання. Виховання і потреба в емоційному контакті. Виховання і потреба сенсу життя. Виховання і потреба досягнення. Виховання як реалізація визначеної системи. Виховання як формування визначених якостей. Цілі виховання.