Головна

Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Основні прийоми масажу В.І. Дубровського та їх різновиди ... 3
1.1. Погладжування ... 3
1.2. Розтирання ... 5
1.3. Розминка ... 7
1.4. Вібрація і ударні прийоми ... 9
2. Техніка масажу окремих частин тіла. Показання і протипоказання ... 10
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання"

Реферат "Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Харчування, його роль у профілактиці серцево-судинних хвороб.    Поняття шкільної психологія дезадаптації.    Політика держави в області соціального захисту дітей з відхиленнями в розвитку.    Оперативне планування у волейболі.    Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні.    Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи.    Надзвичайні ситуації мирного часу.    Характеристика північної Африки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лінгвістичні словники як складова бібліотечного фонду

Поняття та особливості комплектування бібліотечного фонду. Інформація як складова сучасного інформаційного суспільства. Поняття бібліотечного фонду. Сутність і принципи комплектування фондів бібліотек. Принципи, комплектування бібліотечних фондів. Лінгвістичні словники як складова бібліотечного фонду. Поняття словника, його види та призначення. Основні види лінгвістичних словників. Давня та сучасна українська лексикографія. Місце і значення словників у житті сучасників.