Головна

Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Чутки як соціально-психологічний феномен. Визначення чутки ... 4
2. Класифікація чуток ... 8
3. Характеристики чуток ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток"

Реферат "Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку.    Видільна функція печінки і склад жовчі.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Психологічні основи діяльності людини.    Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі.    Проблеми та перспективи розвитку легкоатлетичного спорту в Україні.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.    Покази та протипокази до застосування технічних засобів при захворюваннях різних систем організму.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформація як товар

Теоретичні засади дослідження інформації як товару. Інформаційна сфера економіки та її структура. Класифікація інформаційних продуктів та інформаційних послуг. Особливості використання товару "інформація" на інформаційному ринку України. Спеціалізовані видання на ринку інформаційних послуг. Консалтингові послуги. Виставкова діяльність та телебачення. Бази даних як різновид інформаційних продуктів і послуг та їх класифікація.