Головна

Заключна частина захисної промови

(реферат з риторики)

Вступ ... 3
1. Зміст захисної промови адвоката ... 4
2. Особливості заключної частина захисної промови ... 7
3. Репліка адвоката ... 8
4. Альтернатива в захисній промові ... 10
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Заключна частина захисної промови"

Реферат "Заключна частина захисної промови" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Заключна частина захисної промови", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Матерія як філософська категорія. Форми руху матерії.    Асептика і антисептика.    Фізіологія клітини.    Поняття шкільної психологія дезадаптації.    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.    Основи методики розвитку витривалості.    Школи та стилі карате.    Методичні принципи формування рухових навичок у інвалідів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна політика в умовах глобалізації

Інформаційна політика в Україні в умовах глобалізації. Глобалізація інформаційних систем та розвиток українського суспільства. Інформаційні технології як чинник суспільних перетворень. Соціокультурні чинники розвитку інформаційної сфери в Україні. Інформаційна політика органів державної влади: напрями удосконалення. Правова політика держави в інформаційній сфері. Інформаційно-пропагандистська діяльність органів державної влади. Державна політика інформаційної безпеки: ключові напрями.