Головна

Закон виключеного третього та несуперечності

(реферат з логіки)

Теоретична частина ... 3
Вступ ... 3
1. Несуперечність думки. Закон виключеного третього та його практичне значення для юриспруденції ... 3
2. Несумісність думок. Закон несуперечності та його роль у діяльності законодавчих та правоохоронних органів ... 5
Висновок ... 7
Практична частина ... 9
Задача 1 ... 9
Задача 2 ... 9
Задача 3 ... 9
Задача 4 ... 10
Задача 5 ... 10
Задача 6 ... 10
Задача 7 ... 11
Задача 8 ... 11
Задача 9 ... 12
Задача 10 ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Закон виключеного третього та несуперечності"

Реферат "Закон виключеного третього та несуперечності" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Закон виключеного третього та несуперечності", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Реформи Ехнатона.    Професійна честь та гідність соціального працівника.    Матерія як філософська категорія. Форми руху матерії.    Вегетативна нервова система.    Історико-культурні фактори розвитку освіти в світі.    Соціометричний метод дослідження малої групи.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Шкалограмний аналіз

Поняття та основні засади шкалограмного аналізу. Роль теорії вимірювань у соціології. Системи з відносинами. Визначення шкали, шкалування, вимірювання. Конструювання еталона вимірювання - шкали. Неоднозначність шкальних значень. Визначення допустимих перетворень і типів шкал. Особливості побудови різних типів шкал. Шкали оцінок і шкали для вимірювання установки. Багатовимірні і одномірні шкали.