Головна

Засоби колективного захисту

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Укриття населення в захисних спорудах ... 4
2. Розосередження і евакуація населення ... 11
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Засоби колективного захисту"

Реферат "Засоби колективного захисту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Засоби колективного захисту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Казахстан.    Економічний механізм природокористування та фінансування природокористуючої діяльності.    Ресурсозбереження. Біоенергетика, її перспективи і розвиток.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.    Невербальне спілкування в суперечці.    Періодизація історії первісного суспільства.    Культура давньої Греції.    Сюрреалізм у літературі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Роман л.м. толстого "анна кареніна"

Сторінками життя Л. Толстого. Дитинство і юність письменника. Після університету. Військова служба і початок літературної діяльності. Як працював Л. Толстой. Останні роки життя. Драматичні риси роману Л. Толстого "Анна Кареніна". Творча історія роману і його композиція. Основні сюжетні віхи роману. Характеристика образів роману. Образ Анни Кареніної. Образ Вронського. Стіва Облонський. Образ Кареніна. Образ Левіна.