Головна

Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців

(реферат з фізичної культури)

1. Витривалість ... 3
2. Розвиток базової витривалості ... 5
3. Розвиток спеціальної (анаеробної) витривалості ... 7
4. Розвиток швидкісної витривалості ... 8
5. Методи тренування ... 10
6. Відновлення працездатності ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців"

Реферат "Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.    Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти.    Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення.    Фітнес і здоров'я. Фізична підготовленість як основа здорового способу життя.    Лікувальний масаж і його види.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Абетка виживання при повені.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особистісний аспект сприйняття інформації

Поняття сприйняття в психології. Поняття і різновиди сприймання. Властивості сприймання. Спостереження і спостережливість. Особистість у процесі сприйняття інформації. Психологічні характеристики індивіда та сприйняття інформації. Проблеми, пов'язані з процесом сприйняття мовлення. Дослідження особливостей особистісного сприйняття інформації на прикладі сприйняття рекламних звернень.