Головна

Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Захворювання жовчних шляхів та печінки ... 4
2. Масаж при захворюваннях жовчного міхура і печінки ... 10
3. Основні і допоміжні прийоми масажу ... 11
3.1. Погладжування ... 11
3.2. Розтирання ... 13
3.3. Розминання ... 14
3.4. Вібрація ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології"

Реферат "Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.    Оперативне планування у волейболі.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Захист населення і території від надзвичайних ситуацій.    Проблеми суспільно-політичного розвитку країн тропічної Африки.    Категорії рідкісності видів.    ВАТ "Ковельський хлібокомбінат".   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Моніторинг забруднення атмосферного повітря транспортом

Забруднення довкілля автомобільним транспортом та шляхи його зменшення. Автомобільний транспорт - одне з основних штучних джерел забруднення довкілля. Основні шкідливі речовини, що виділяються під час роботи двигунів автомобілів. Шумове забруднення довкілля. Вібрація автомобіля та шляхи її зменшення. Електромагнітне випромінювання автомобілів. Забруднення продуктами зношування автомобілів. Виробничі відходи автотранспортних підприємств та шляхи їх утилізації. Особливості моніторингу забруднення повітря автотранспортом. Система моніторингу забруднень атмосферного повітря. Моніторинг забруднення земель уздовж доріг викидами автотранспорту засобами ДЗЗ/ГІС технологій.