Головна

Захист населення і території від надзвичайних ситуацій

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Основні принципи і способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях ... 4
1.1. Основні принципи у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру ... 4
1.2. Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях техногенного і природного характеру ... 5
2. Державне регулювання і контроль захисту населення і територій ... 13
2.1. Державна стандартизація ... 13
2.2. Державна експертиза ... 14
2.3. Державний нагляд ... 14
2.4. Декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки ... 14
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Захист населення і території від надзвичайних ситуацій"

Реферат "Захист населення і території від надзвичайних ситуацій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Захист населення і території від надзвичайних ситуацій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Київ. Сучасне місто. Столиця України.    Екосистема лісу.    Світові екологічні кризи.    Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму.    Підготовка та проведення ділових зустрічей.    Писемність та література стародавнього Китаю.    Культура західноєвропейського середньовіччя (релігія, філософія, початкова та університетська освіта, наука, архітектура, література).    Творчість Є. Маланюка.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Світло і тінь у творах лесі українки

Співець мужності і краси. Світло і тінь, контрасти у творчості Лесі Українки. Свобода і несвобода в оповіданні лесі українки "жаль": способи зображення і вираження. Контраст у поезії Лесі Українки. Світло й тінь у ліриці Лесі Українки. Контрасти "Лісової пісні". Світловий контраст у поезіях Лесі Українки.