Головна

Збагачення ґрунту черв'яками

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття біогумусу ... 4
2. Збагачення ґрунту черв'яками ... 9
Висновки ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Збагачення ґрунту черв'яками"

Реферат "Збагачення ґрунту черв'яками" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Збагачення ґрунту черв'яками", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку.    Латинська Америка.    Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи.    Поняття та види юридичної відповідальності за порушення законодавства про інформацію.    Причини і наслідки розпаду Київської Русі.    Модель світу в новій і новітній культурах.    Метод аналогії в науці.    Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Шляхи посилення експресії в рекламних текстах

Основні особливості рекламного тексту. Інтенсивність і експресивність як основні характеристики рекламного тексту. Критерії їх розмежування. Шляхи посилення експресії в рекламних текстах. Посилення експресії за допомогою оціночних лексем. Інші шляхи посилення експресивності рекламних текстів. Проблема використання "слогану" та ненормативної лексики для посилення експресивності в рекламі.