Головна

Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Поняття про здоров'я та проміжний стан ... 4
2. Основні складники здорового способу життя. Поняття про чинники ризику та їхнє значення для збереження здоров'я людини ... 7
3. Основні чинники здоров'я людини ... 10
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я"

Реферат "Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальна допомога дітям в епоху античності.    Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення.    Фізичні вправи під час вагітності.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Інженерний захист.    Розвиток геополітичних ідей в Італії.    Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України.    Демографічні передумови розміщення продуктивних сил.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Моніторинг забруднюючих речовин у стічних водах

Теоретичні засади дослідження моніторингу забруднюючих речовин у стічних водах. Поняття екологічного моніторингу. Класифікація забруднювальних речовин у стічних водах. Контроль і управління якістю води. Умови скидання стічних вод у водойми. Визначення екологічного стану та методи оцінки стічних вод. Особливості відбору проб на аналіз. Консервування та підготовка проб води до аналізу. Особливості моніторингу забруднюючих речовин у стічних водах м. Луцька. Основні вимоги прийому стічних вод в каналізаційну мережу м. Луцька. Водогосподарський комплекс Луцька - модель сучасного стану водокористування міст і його впливу на оточуюче середовище. Стан і перспективи розвитку охорони водних ресурсів м. Луцька.