Головна

Змагання в єдиноборствах та правила змагань

(реферат з фізичної культури)

1. Правила змагань у боксі ... 3
2. Виписка з правил змагань по бойове самбо ... 10
3. Правила змагань зі спортивного карате ... 13
Використані джерела ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Змагання в єдиноборствах та правила змагань"

Реферат "Змагання в єдиноборствах та правила змагань" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Змагання в єдиноборствах та правила змагань", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Психологія міжособистісних стосунків.    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.    Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп.    Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка).    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Аналіз вікової структури популяцій дерев у лісі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Періодичні видання для дозвілля

Періодичні видання для дозвілля як вид документа. Суть поняття "документ". Видання як вид документа. Видання для дозвілля. Характеристика періодичного видання як видання для дозвілля. Періодичне видання - оперативний вид документа. Газета: класифікація та оформлення. Журнал: класифікація та видання. Продовжуваний збірник. Бюлетень. Календар: види, значення. Експрес-інформація. Особливості деяких періодичних видань для дозвілля. Кросворд. Феномен жіночого глянцевого часопису: особливості читацького сприйняття.