Головна

Зміст та етапи десталінізації українського суспільства

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Суспільно-політичне життя та політична боротьба в УРСР ... 4
2. Соціально-економічний розвиток України ... 8
3. Духовне життя в Україні: основні тенденції та характерні риси ... 17
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Зміст та етапи десталінізації українського суспільства"

Реферат "Зміст та етапи десталінізації українського суспільства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Зміст та етапи десталінізації українського суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Мистецтво костюма та зачіски Візантії.    Апорії Зенона.    Соціальна відповідальність вченого.    Політичні лідери сучасної України.    Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі.    Соціальна структура і соціальна стратифікація.    Рух як спосіб буття матерії.    Лікарський обов'язок, лікарська відповідальність, лікарська таємниця.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціалізації дитини в сім'ї

Теоретичні засади дослідження ролі сім'ї та дитячих закладів у соціалізації дитини. Поняття соціалізації. Сім'я як середовище соціалізації дитини. Особливості соціалізації дитини в сім'ї. Практика дослідження соціалізації дитини. Методи роботи під час психологічного консультування. Техніки соціальної сімейної терапії.