Головна

Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Дитячий церебральний параліч (ДЦП) ... 3
2. Структура педагогічного процесу щодо корекції фізичних вад підлітків з ДЦП ... 10
3. Структура педагогічного процесу при корекції фізичних вад підлітків з ДЦП ... 10
4. Методичні вказівки до планування корекційного процесу підлітків з ДЦП Засобами фізичного виховання ... 11
Висновки ... 12
Список використаних джерел ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП"

Реферат "Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп.    Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні.    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.    Класифікація засобів індивідуального захисту. Характеристика засобів індивідуального захисту дихання та порядок забезпечення населення засобами індивідуального захисту.    Розвиток економіки США на рубежі століть.    Ландшафтний заповідник "Прип'ять-Стохід".    Еколого-економічні проблеми в районах розміщення підприємств хімічної промисловості.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Нормування забруднення навколишнього середовища

Забруднення природного середовища та його характеристика. Забруднення та їх класифікація. Характеристика забрудників. Нормування і методи визначення властивостей забруднення. Нормування забруднення для різних компонентів природного середовища. Нормування якості повітря та визначення концентрації забрудників у атмосфері. Нормативні вимоги до якості води. Контроль і управління якістю ґрунтів.