Головна

Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр.

(реферат з міжнародних відносин)

Вступ ... 3
1. Утворення основ післявоєнного світу. Версальсько-Вашингтонська система ... 4
1.1. Наміри головних держав-переможниць на конференції ... 4
1.2. Умови Версальського миру ... 6
1.3. Позитивне значення Версальсько-Вашингтонської системи ... 6
2. Загальна характеристика зовнішньої політики Франції у міжвоєнний період ... 7
3. Окремі епізоди зовнішньої політики Франції у міжвоєнний період ... 11
3.1. Локарнські договори ... 11
3.2. Пакт Бріана - Келлога ... 16
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр."

Реферат "Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.    Становище Української Православної церкви в період козацтва.    Соціальна роль людини в суспільстві.    Німецька класична філософія.    Вітаміни.    Методи етнопедагогіка.    Творчість Платона і його значення для психологія.    Вправи на гімнастичних приладах (вись).   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. лакування дерев'яних поверхонь

Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Матеріали для виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Використовувані інструменти, пристрої, машини. Послідовність виконання роботи. Вимоги до якості виконаної роботи. Лакування дерев'яних поверхонь. Використовувані матеріали. Використовувані інструменти, пристрої, машини. Порядок виконання робіт. Вимоги до якості роботи. Техніка безпеки і організація робочого місця. Техніка безпеки і робоче місце при штукатурних роботах. Техніка безпеки і робоче місце при малярних роботах.