Головна

Зонний пресинг у баскетболі

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Тактика захисту ... 5
2. Зонний пресинг ... 7
2.1. Суть зонного пресингу ... 7
2.2. Переваги зонного пресингу ... 7
2.3. Правила застосування зонного пресингу ... 8
2.4. Недоліки зонного пресингу ... 8
Література ... 10

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Зонний пресинг у баскетболі"

Реферат "Зонний пресинг у баскетболі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Зонний пресинг у баскетболі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Здібності та їх вплив на успішність трудової діяльності.    Психологія розумово відсталого школяра.    Соціальна допомога дітям в епоху античності.    Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання.    Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення.    Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату.    Повна характеристика сейсмоактивних зон.    Аналіз екологічної інформативності різних матеріалів космічної фотозйомки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Рецензія як жанр наукової прози кінця 19 початку 20 ст.

Теоретичні аспекти дослідження рецензії як жанру наукової прози. Визначення поняття "література". Поняття рецензії. Особливості рецензії як жанру наукової прози на зламі 19-20 ст. Літературно-критичний аспект розвитку українського літературознавства. Еволюція українського літературознавства в останні десятиліття ХІХ століття. Українське літературознавство ХХ століття: здобутки та втрати.