Головна

Категорії рідкісності видів

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Рідкісність видів та проблема їх охорони. Червона книга ... 5
2. Рідкісність тварин та їх значення у природі і житті людини ... 7
3. Причини вимирання тварин ... 9
4. Рідкісні та зникаючі види фауни України ... 13
Висновки ... 16
Література ... 17
Додаток ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Категорії рідкісності видів"

Реферат "Категорії рідкісності видів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Категорії рідкісності видів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Методи індикації за аномаліями росту.    ВАТ "Ковельський хлібокомбінат".    Характеристика законодавства України про туризм.    Історія виникнення козацтва.    Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст..    Особливості культури.    Проблемна ситуація.    Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив середовища на розвиток особистості

Проблеми розвитку особистості та їх значення для виховання. Особистість і умови її розвитку. Спадковість у людському розвитку. Середовище і розвиток особистості. Соціалізація особистості як процес і результат впливу середовища на її розвиток. Фактори і механізми соціалізації особистості. Соціалізація і становлення особистості. Виховання, навчання і розвиток особистості.