Головна

Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Організація подорожі ... 4
2. Діяльність керівника туристичної групи ... 5
3. Розробка маршруту і графіка подорожі ... 9
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів"

Реферат "Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Геній як категорія естетики романтизму.    Держава і право стародавньої Азії.    Стан сільського господарства України на початку 90-х років 20 ст..    Стилі художньої культури (бароко, класицизм).    Умовивід.    Національно-раціональне питання у політичному житті України.    Землеробські та скотарські культи.    Молодь як особлива соціальна група.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості міжособистісних стосунків як проявів характеру і способів взаємного впливу

Теоретичні засади дослідження міжособистісних стосунків як проявів характеру і способів взаємного впливу. Місце і природа міжособистісних відносин. Поняття характеру та його структури. Характер індивіда й зовнішні поведінкові прояви. Характеристика впливу у міжособистісній взаємодії. Емпіричне дослідження особливостей міжособистісних стосунків як проявів характеру і способів взаємного впливу. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.