Головна

Києво-Могилянська академія

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Початок діяльності Києво-Могилянської академії. Київська братська школа та Києво-Могилянська колегія ... 4
2. Перші ректори ... 6
3. Петро Могила ... 7
4. Києво-Могилянська академія ... 9
5. Вихованцями Києво-Могилянської академії ... 14
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Києво-Могилянська академія"

Реферат "Києво-Могилянська академія" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Києво-Могилянська академія", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Виникнення теорії сучасної демократії.    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі.    Розвиток соціологічної думки в Україні на сучасному етапі.    Німецька класична філософія.    Гормони та їх властивості.    Невербальна комунікація вчителя.    Шизофренія.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Метричні і неметричні шкали вимірювання соціологічних характеристик

Первинне вимірювання (квантифікація) соціальних характеристик. Конструювання еталона вимірювання - шкали. Способи перевірки процедури первинного вимірювання на надійність. Загальна характеристика шкал. Неметричні шкали. Проста номінальна шкала. Частково впорядкована шкала. Порядкова шкала. Метричні шкали. Метрична шкала рівних інтервалів. Шкала пропорційних оцінок. Чотири найважливіших обмеження квантифікації первинних соціальних характеристик.