Головна

Колективні та індивідуальні засоби захисту

(реферат з безпеки життєдіяльності)

1. Колективні засоби захисту ... 3
1.1. Укриття населення в захисних спорудах ... 3
1.2. Розосередження і евакуація населення ... 10
2. Засоби індивідуального захисту ... 15
2.1. Класифікація засобів індивідуального захисту ... 15
2.2. Засоби захисту органів дихання ... 15
2.3. Засоби захисту шкіри ... 19
2.4. Медичні засоби захисту ... 20
2.5. Індивідуальний протихімічний пакет ... 22
2.6. Пакет перев'язувальний індивідуальний ... 22
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Колективні та індивідуальні засоби захисту"

Реферат "Колективні та індивідуальні засоби захисту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Колективні та індивідуальні засоби захисту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Пакистан.    Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини.    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів.    Анотування документів.    Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст..    Культура України у другій половині 17 століття.    Індуктивний умовивід.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фольклористична творчість потебні

Значення творчості О.О. Потебні у дослідженні особливостей української мови. Розвиток української фольклористики в контексті національного відродження кінця XIX - початку XX ст. О.О. Потебня - видатний український мовознавець і фольклорист. Фольклористичні дослідження та основні мовні концепції О. Потебні. Творча спадщина О. Потебні. Теорія словесності О.О. Потебні.