Головна

Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Необхідність конкретних соціологічних досліджень ... 4
2. Соціологічне дослідження: поняття, функції, види ... 8
3. Методи конкретних соціологічних досліджень ... 12
4. Надійність соціологічної інформації ... 14
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи"

Реферат "Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Свідомість і творчість.    Дефектологічний аспект генетики.    Київський університет 1834 року як один із перших класичних університетів України.    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.    Бодібілдінг.    Рекомендації по здоровому способу життя.    Баротерапія. Показання, протипоказання, застосування.    Сегментарно-рефлекторний масаж.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Надання службовому документу юридичної сили

Теоретичні засади дослідження способів надання службовому документу юридичної сили. Поняття та класифікація службових документів. Державний стандарт оформлення документів. Характеристика способів надання службовому документу юридичної сили. Дата документа. Адресація документа. Затвердження, погодження, підписання та контроль за виконанням документа. Печатка як елемент надання документу юридичної сили. Особливості набрання юридичної сили електронними документами.