Головна

Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Загальне визначення комплексного підходу ... 4
2. Особливості комплексного підходу стосовно виховання глухих дітей ... 5
3. Міжпредметні зв'язки теорії виховання глухих дітей ... 10
4. Організаційно-методичні умови забезпечення комплексного підходу до соціалізації особистості глухого школяра ... 11
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей"

Реферат "Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Правове забезпечення екологічної безпеки.    Українська геостратегія щодо країн Закавказзя.    Людина як складова і невід'ємна частина природи.    Папуаська історико-етнографічна область.    Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна.    Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати.    Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій.    Традиційні українські свята та подарунки.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Балади Шевченка

Т.Г. Шевченко - основоположник нової української літератури. Жанр балади у творчості Т.Г. Шевченка. Жанр балади в теорії літератури. "Причинна" - перша відома балада Т.Г. Шевченка. Балада "Тополя". "Лілея" і "Русалка".