Головна

Контингент населення, що підлягає реабілітації

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Моделі соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями ... 4
2. Вивчення стану та діагностика дитячої інвалідності ... 7
3. Зміст реабілітації дітей з функціональними обмеженнями ... 14
3.1. Зміст реабілітаційної роботи ... 14
3.2. Цілі соціальної реабілітації ... 17
3.3. Програма реабілітації дітей з обмеженими можливостями ... 17
3.4. Тактика соціально-реабілітаційної роботи ... 18
3.5. Патронаж ... 21
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Контингент населення, що підлягає реабілітації"

Реферат "Контингент населення, що підлягає реабілітації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Контингент населення, що підлягає реабілітації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Середньовічна містика Майстера Екхарта.    Дослідження гостроти зору за різними методиками.    Методи етнопедагогіка.    Соціометричний метод дослідження малої групи.    Боротьба на європейському континенті. Види боротьби.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих.    Сполучнотканинний масаж.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Основні етапи розвитку теорії і методики анотування

Теоретичні засади дослідження розвитку теорії і методики анотування. Суть, призначення і функції анотацій. Види та класифікація анотацій. Особливості етапів розвитку теорії та методики анотування. Розвиток теорії анотування в кінці 18 та в 19 ст. XX ст. - новий теоретичний і методичний рівень анотування. Сучасний етап розвитку теорії анотування. Розвиток методики анотування документів. Основні положення методики анотування. Складання анотацій різних типів для бібліографічних покажчиків. Особливості складання видавничих та книготорговельних анотацій.