Головна

Коран як історико-літературний пам'ятник

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Іслам - наймолодша світова релігія ... 5
2. Коран - "книга книг" ісламу ... 10
3. Історія людства за Кораном ... 13
4. Своєрідність Корану як історико-літературної пам'ятки ... 20
Висновки ... 24
Список використаної літератури ... 26

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Коран як історико-літературний пам'ятник"

Реферат "Коран як історико-літературний пам'ятник" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Коран як історико-літературний пам'ятник", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальні відносини і соціальна структура.    Свідомість і творчість.    Дослідження гостроти зору за різними методиками.    Науково-методичні засади впровадження КМСОНБ у вищі освітні заклади України.    Сучасні напрями психологічної науки.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Рухомі ігри і забави на свято Андрія.    Застосування механотеапії при захворюваннях серцево-судинної системи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Методи розкодування інформації

Теоретичні аспекти дослідження методів розкодування інформації. Поняття кодування інформації. Знаковий метод фіксації інформації. Мова як основний засіб кодування й передачі інформації. Мова як засіб кодування інформації. Традиційна система письма. Спеціальні системи письма. Характеристика деяких систем писемності як основного методу розкодування інформації. Клинопис. Середньоперсидська писемність. Критське піктографічне письмо. Критське лінійне письмо. Грецький алфавіт. Латинський алфавіт. Огам. Давньогерманські руни. Давньослов'янське письмо. Глаголиця. Кирилиця.